OZNAM: Kancelária OPK BA a MsO SPZ BA sú presťahované do administratívnych priestorov na ulici Heyrovského č. 1, 841 03 Bratislava (mestská časť Lamač).

Zapojte sa do VI. ročníka projektu ČISTÝ REVÍR = ČISTÁ PRÍRODA 2024

plagat cisty revirVážení priatelia poľovníci,

Komisia pre poľovníctvo a životné prostredie SPK spolu s tvorcami Televíziou Halali vyhlásila už po šiestkrát od 1.2.-31.12.2024 projekt Čistý revír = čistá príroda. Za jubilejných 5 rokov sa nám spoločne podarilo vyzbierať už 1 250 ton odpadu!!! V minulom roku 2023 sa do výzvy zapojilo doposiaľ najviac, až 130 užívateľov poľovných revírov.

Pridajte sa k nám! Vyplňte žiadosť, pošlite fotky z brigády či akcie a informáciu koľko odpadu sa Vám podarilo vyzbierať. Prezídium SPK od roku 2024 zvýšilo výšku príspevku z 50 na 60 eur.

Ak nemáte záujem o finančný príspevok, postačuje nám zaslať len pár fotiek a krátky popis z akcie, označiť nás na Facebook-u, alebo Instagrame, my príspevky uverejníme či prezdieľame na webe, FB stránke.

VOĽNE EDITOVATEĽNÝ PLAGÁT NA AKCIU SI MÔŽETE UPRAVIŤ PRIAMO V PROGRAME CANVA PO KLIKNUTÍ NA TENTO LINK! - VŽDY VŠAK NAJPRV VYTVORTE KÓPIU A V NEJ PRACUJTE (KLIK SÚBOR VĽAVO HORE A 6. TLAČIDLO ZVRCHU VYTVORIŤ KÓPIU

V prípade, že užívateľ poľovného revíru nechce žiadať o príspevok, ale chce nás informovať o zapojení do akcie, postačuje zaslať pár fotografií s popisom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Žiadateľ musí okrem žiadosti aj:

  1. doložiť použitie názvu akcie „čistá revír = čistá príroda“, na plagáte, letáčiku, webových alebo iných sociálnych sieťach, kde sa ľudia mohli o akcii dozvedieť.
  2. dodať minimálne 5 fotografií (jpg. formát) o zbere odpadu z akcie.
  3. napísať o akcii krátke zhodnotenie, kde uvedie:
    a) kto, kedy a kde akciu organizoval        
    b) koľko ľudí sa na akcii zúčastnilo,        
    c) hmotnosť odpadu, ktorý bol vyzbieraný    

V prílohe nájdete:
Vzor nevyplneného plagátu, ktorý si môžu užívatelia revírov dopísať v pdf.
Vzor žiadosti o finančný príspevok
Štatút Čistý revír = čistá príroda

Vopred všetkým, ktorí sa zapoja do projektu ďakujeme.

plagat cisty revir

 

 

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (uzivatelia_plagat_cisty_revir.pdf)uzivatelia_plagat_cisty_revir.pdf[Plagát pre užívateľov PR, 2024]5475 kB
Nachádzate sa tu: Home Zapojte sa do VI. ročníka projektu ČISTÝ REVÍR = ČISTÁ PRÍRODA 2024